Marcin
ADE, Dystrybutor Ekoterm

„Korzystne formy płatności”

Chciałem współpracować z najlepszymi. Po zbadaniu rynku zdecydowałem się na współpracę z firmą ORLEN, w zakresie dystrybucji produktu Ekoterm. Czynnikami, które mnie do tego przekonały były korzystne formy płatności oraz warunki dostawy. Nie ukrywam, że ważne dla mnie było również bezpieczeństwo użytkowania zarówno moich klientów, jak również moje – sam korzystam z oleju.

 

Kazimierz
Konsument Ekoterm

„Natychmiastowa dostawa”

Zdecydowałem się na współpracę z ADE ze względu na bardzo korzystne ceny oraz praktycznie natychmiastową dostawę oleju. Z oleju Ekoterm korzystam już ponad 20 lat i nie zamierzam tego zmieniać. Prowadzę sklep meblowy, dlatego produkt odpowiada moim potrzebom.

 

Stanisław
ADE, Dystrybutor Ekoterm

„Współpraca trwa już ponad 20 lat”

Na olej Ekoterm zdecydowałem się ze względu na zapotrzebowanie na tego typu produkty w miejscu, który zamieszkuję. Dla naszych klientów potrzebowaliśmy dobrego jakościowo produktu od sprawdzonego dostawcy, dlatego wybór padł na ORLEN. Nasza współpraca trwa już ponad 20 lat.

 

Mariusz
Konsument Ekoterm

„Produkt jest bezpieczny”

Jestem właścicielem klubu sportowego i zależało mi żeby kupić olej grzewczy dobrej jakości. Zgłosiłem się do firmy ORLEN i wybrałem dystrybutora w swojej okolicy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy – przede wszystkim mam pewność, że produkt jest bezpieczny i zawsze jest na czas. ADE, za pośrednictwem którego kupuję produkt jest szybki w działaniu, co jest zgodne z moim typem aktywności-zawsze na czas, sprawnie i dobrze!